Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek csak 5.5 hónapos...

Akinek csak 5.5 hónapos korától forog a babája, annak mikor kezdett el ülni és mászni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 9 hónaposan kezdett mászni, 11 hónaposan ült fel.
2009. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy beleszólok de meg szeretném kérdezni tőled (vagy tőletek), hogy 4 hósan fordul már valamerre? Mert az enyém most 4 hós és nem fordul még oldalra sem.

Még egyszer bocs és köszi!!

2009. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 hónaopos korától forog, szinte átfordult. Aztán csak 5.5 hósan sikerült neki:( De ez nem szentírás, tudok olyant, aki 1-2 hét tekergés után átfordult.
2009. jún. 9. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi!
2009. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 5.5 hós nem "csak". Pont időben van, sőt. A fiam 6.5 hós, csak hasra forog, de már ül, kúszik és felmegy "kutyába". Nem vagytok elkésve.
2009. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6 és fél hósan kezdett el forogni a babám. 8 hósan már mászott négykézláb és fel is állt. 9 hósan bútorba kapszkodva oldalazva lépkedett. Jól belehúzott :)


Nem értem a "csak" szót a kérdésedben! :D

2009. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok aki belekérdezett a kérdésedbe.:/

Ma voltunk a 4 hós csípőszűrésen és kérdezte a doki, hogy forog-e már. Mondtam, hogy nem erre azt válaszolta, hogy nem is kell egyáltalán nincs lemaradva és az ő gyereke is 6 hós korában kezdte el. Szóval tényleg nem "csak", sőt! Különben meg nem biztos, hogy az a normális, hogy 3 hósan forog a baba. Talán nem is tesz jót neki.

2009. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!