Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csináltok a babátoknak...

Ha csináltok a babátoknak Mecsek teát és marad belőle, hány napig itatjátok vele?

Figyelt kérdés
Másnap még odaadjátok nekik?
2009. jún. 9. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Ittál már olyan teát , amit előzőnap főztél magadnak és megmaradt? Hát ihatatlan , az tuti! A babának meg pláne nem adunk állott dolgokat, teát sem. Vagyis ha megmarad egy kis tea, azt este kiöntöm és az üveget elmosom másnapra.
2009. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Én nem adnám neki másnap.sőt ha reggel főzted akkor este már ne itasd vele szerintem.De ha mégis,akkor se tedd el másnapra.
2009. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam hogy a filtert kivágtan és a teafüvet tettem a vizbe és utánna gézlapon szürtem le. igy mindig friss tea volt és egy fél decihez nem kell elhasználni egy egész filtert. Most ilyen melegbe negyon hamar "romlik" a tea szerinten csinálj frisset.
2009. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én másnap nem adom oda,de ki se öntöm; inkább megiszom én , tök fincsi.:)
2009. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se add neki másnap és este se már a reggel főzött teát,ebben a melegben könnyen meg is savanyodhat.Én reggel és délután főzök neki,a délutánit kapja éjszaka is ha kéri,de a reggelit kiöntöm ha marad.
2009. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!