Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naptej, vagy babaolaj masszázs...

Naptej, vagy babaolaj masszázshoz és egyebek?

Figyelt kérdés

Egyre többet hallom ,látom anyukák használják a naptejet,vagy pl altatáshoz masszázsolaj,vagy babaolaj.De én egyiket sem használom.Pl mi nem megyünk napra,ha meleg van úgy öltöztetem,hogy ha napra kell menni,ne égjen meg ,ha meg olyan helyen vagyunk,megyünk az árnyékba.

Aludni könnyen tud,így nem kenegetem előtte,sőt .Szval ez nagy baj,le vagyok maradva vagy mi? Nyugtassatok meg hogy nem minden anyukának telik ilyesmire.Ja meg ilyen-olyan nyugtató fürdető,ááá.

Szval ami valóban kell megvan,egészséges kisbaba,de nekem ezekre nem telik.Ne értsétek félre,nem ítélem el akinek igen,csak lassan kezdem szarul érezni magam hogy én ilyeneket nem veszek meg a babámnak.


2009. jún. 9. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne idegesítsd magad ezen.Én sem veszek ilyeneket,de ettől még jó anya vagyok!

Nem az a lényeg,hogy ilyesmiket vegyél,szereted a gyereked,gondoskodsz róla,és amit tudsz megadsz neki.

2009. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én naptejet használok, mert rettenetesen izzadós és világos bőrű a kislányom, így a beöltöztetés nem megy. Emellett már 9 hónapos, így 1 percig sem marad egy helyben, nehéz állandóan az árnyékban tartani. Masszírozni sosem masszíroztam, bár hallottam, hogy nagyon jó, de nálunk nincs idő rá, mert van rajta kívül 3 másik gyerek is (bár őket se masszíroztam).Egyébként nem fontos drága masszázsolajat venni, kapható a gyógyszertárban olyan tisztaságú olaj, ami a baba bőrének nem árt. A fürdetésre eleinte a gyógyszertári fürdetőkrémet használtuk, most a Gabi fürdetőt. Nem vagy lemaradva egyáltalán és én megértelek teljesen. Szerintem ezek nélkül a kencék nélkül is lehet boldog, kiegyensúlyozott és egészséges a babád. Ezeknél a dolgoknál sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben, ezek csak olyan "hab a tortán" dolgok.
2009. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!