Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám tegnap óta be...

6 hónapos babám tegnap óta be van rekedve! Nincs láza de megfázva sincs! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
EZ egy jó kérdés. Az enyém majdnem hét hós és én is hasonlót vettem észre ma. És egy kicsit mintha zöldes lett volna a kakija. De más tünete neki sincs.
2009. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy sokat kiabált? Nálunk is volt már ilyen, de akkor tuti a sok "balhétól" rekedt be.
2009. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen,aztán éjjelente sírdogált,elvittem dokihoz,és gyulladt volt a torka.Nekünk sem volt más tünet.

Remélem nektek nincs ilyen gond.

Jól alszik,van étvágya?

2009. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvittem ma orvoshoz és irt fel neki 4 fajta gyógyszert azt mondta hogy lehet hogy elkapott valami vírust de torka nem volt piros!Sőt vasárnap még kihányta az őszibarack desszertett és tegnap este is hányt de ugy köhögött hogy majd meg fulladt lehet hogy attól hányt az este!mert 3 hete is őszit kapott akkor is kihányta elötte pedig nem!és lehet hogygasztroentrelogiára kell mennünk!de ez a mi doki nőnk is olyan hülye!nincs rosz kedve nagyokat játszik normálisan eszik azaz olyan mint előtte!nem tudom mi lehet ez?!
2009. jún. 10. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!