Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hos tapis babamnak baj ha...

4 hos tapis babamnak baj ha szobahomersekleten adom a tejcsit? Megissza, nem huzza az orrat

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Háát,te tudod,de én mindig megmelegítem neki.A döntés a tied.
2009. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de lehet valami baja tole?
2009. jún. 9. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

A gyerek arra van beálitva, hogy a tej kb 37-38 fokos. Ha ennél hidegebb, akkor elöször a pocijában fel kell melegitenie erre a hömérsékletre, csak utánna tudja megemészteni - igy kevesebb emergiát tud felvenni a tejböl és nehezebben emészthetö a számára. (Persze, hogy megissza, mert éhes)

Szerintem annyira nem nagy munka megmelegiteni...

2009. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a munka miatt gondoltam, hanem ebben a fullaszto melegben gondoltam jobban esik neki a nem tul meleg tejcsi
2009. jún. 9. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Az én babám jobban megissza ha szoba hőmérsékletű a tej. Ha melegen adom neki nem issza meg. Kicsit várunk és ha lehült akkor issza meg. Semmi baja tőle.
2009. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Én is szobahőmérsékleten adom neki és semmi baja nincs tőle. Ki a fene szeretne 40 fokban meleget enni?! :-)
2009. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Nappal szobahőn adom este megmelegítem, nekem is jól esik ebben a melegben pl a hideg gyümileves, nem szeretném forrón enni.
2009. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!