Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fog fájni még a szoptatás?

Meddig fog fájni még a szoptatás?

Figyelt kérdés
2 hete szültem
2009. jún. 9. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első pár napban, amíg hozzá nem szokok a mellbimbód.Legalábbis nekem így volt.
2009. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pár hét alatt hozzászokik a mellbimbó az igénybevételhez. Nekem az első 3-4 hétben fájt, néha azt hittem csillagokat látok..még ki is sebesedett, vérzett is. Aztán egyik napról a másikra lemúlt a fájdalom.
2009. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha két hét után is fáj, akkor valamit rossul csinálsz. Próbáld meg egy kicsit másképpen fogni a babát és ügyelj arra, hogy az egész mellbimbót bekapja.
2009. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 1 hónapig fájt, esténként zuhanyozás után bekentem lanolinos bimbópuhító krémmel (gyógyszertárban lehet kapni), és mindig hagytam rászáradni az anyatejet. Sok sikert a szoptatáshoz! Üdv.
2009. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb. 2-3 hét kell,hogy a mellbimbó hozzászokjon a folytonos igénybevételhez, de a helyes technikával egyáltalán nem lenne szabad,h. fájjon. Nekem sajnos nem mutatták meg anno a kórházban sem, így sokáig szenvedtem. Fontos,hogy teljesen feléd forduljon a baba, és minél nagyobb részt kapjon be az udvarból is. Ha nem sikerül és fáj,akkor vedd ki a szájából (bedugod a kisujjad és megszűnik a vakuum) és próbáld újra sikerülni fog.

Rajtahagyhatod a tejcit is a végén kiváló sebgyógyító és hagyd minél többet szabadon a melled.

Sok sikert!:)


Egy 8 hós kislány anyukája

2009. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem itthon már nem fájt 5 napig voltam bent.
2009. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 6 hétig fájt, pedig jól vette be a baba a mellem, megnézte a csecsemős nővér, védőnő is, csak ennyire érzékeny a mellem. Vegyél mély levegőt és gyorsan tedd rá a babát, mást nem tehetsz. Hidd el, előbb-utóbb elmúlik! ha valaki nekem azt mondta volna akkor, hogy most ha nyújtja, húzza-vonja se fog fájni biztos nem hiszem el, de így van:)Kitartás, megéri!
2009. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!