Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki Kecskemétről vagy...

Van valaki Kecskemétről vagy a környékről?

Figyelt kérdés
Ha igen mekkora a babátok? Jártok valahova baba-mama tornára vagy zene bölcsibe vagy valami jó kis programra?
2009. jún. 9. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi 15 hetesek vagyunk de nem járunk még sehová mert 2-3 óránként eszünk igy nehéz lenne megoldani sétálni megyünkl minden nap 2 szer.
2009. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Mi 5 és fél hónaposak vagyunk és elég mobilak, el tudunk menni bárhová vele, anyatejes baba és már kóstolgatunk. 4 óránként eszünk. Most csütörtökön kezdünk el járni Dévény tornára, és gondolkozunk a babaúszáson, csak volt egy fertőzésünk pár hetesen és oda félek egy kicsit menni, de a párom nagyon szeretné.
2009. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szió.Mi holnap leszünk 6 hósak.Kisfiam 8550g és már mindent eszik, sajnos csak 4 és fél hó-ig volt tejem.

Programokra nem járunk, de rengeteget csavizunk:)

Imád autózni.

üdv:Ancsy

2009. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Második válaszolótól kérdezném, miért kell mennetek Dévény tornára? Mi is jártunk Bártfai Anitához, ugyanis a gyerekorvosunk mindenkinek javasolja az egyszeri felmérést, de csak nagyon jó tapasztalataink vannak.Úszni mi is jártunk Lakitelekre a Népfőiskolára, csak időhiány miatt sajnos most hanyagoljuk, de manó imádja a vizet és imád pancsolni.

2009. jún. 9. 12:27
 5/11 A kérdező kommentje:

Szia Ancsy!

Sajnálom hogy kevés ideig volt tejed, de így is biztosan kiegyensúlyozott a babód.Merre csavarogtok? Csak a város?ide-oda?

2009. jún. 9. 12:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Szió, Ancsy vagyok.Városba, sokat megyünk Szentkirályra, ott laknak anyuék,Tőserdőbe, Heténybe, ott meg bnőmék.Hvégén Seregélyes az uticél, megismertem itt egy klassz csajt, még szülés előtt és hozzájuk megyünk, nekik is 6 hós a kisfiuk.Te kecskeméti vagy?
2009. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy Gergőm cuki pofa, eszik mindent és tegnap óta már az etetőszékében:)

ancsy

2009. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia, igen kecskeméti vagyok az én manóm is Gergő, imádom,ő már 13 hónapos,igazi pasi.Örülök hogy jó az etetőszék, mi is nagyon szeretjük csak az a gond vele, nagyon kell rá figyelnem, mert képes kimászni belőle.:)
2009. jún. 9. 14:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudod belekötni?:)

Bitos cuki kispasi.Fent vagytok iwiw-en?

Ancsy

2009. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom belekötni, még a tesómtól örököltük a fiáé volt Gabóé, ő már igazi nagy fiú 6 éves lesz.Igen fenn vagyunk iwiw-en, szerintem a tesóm ismerősei között vagy,V-vel kezdődik a vezetékneved, itt nem akarom kiírni.Vagy tévedek?Te Gergőd alszik?
2009. jún. 9. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!