Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónap után ez lehet még...

8 hónap után ez lehet még tisztulás, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
8 és fél hónapos a kislányom,még szoptatom,és múlt hónapban jelentkezett elöször a mensim,de nem tudom,hogy most az vagy nem,mert nem rendes vér,hanem inkább barnázás.nem is olyan mennyiségben mint régebben szokott,hanem jóval kevesebb,és kb.3-4 napig tart.Rá most pont egy hónapjára megint "megjött",de megint ugyan az a szitu.Ez szerintetek menstruáció?Nem tudom hogy összefügg-e vele,de mióta ez van,néha olyan furán fáj szopi közben a mellem.Járt már igy valaki?
2009. jún. 9. 06:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is az első kettő elég gyenge volt. Na azóta megvolt még háromszor és mondhatom mindent bepótol, annyira megvan, hogy 2 óránkét kell cserélnem az extra tampont. Csak én már nem szoptatok, mert mikor először megjött(akkor 7,5 hónapos volt a fiam), nem kellett neki többet.
2009. jún. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!