Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától adtatok...

Mennyi idős korától adtatok babátokra napszemüveget?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Most 10-11 hó között, hogy jó idő lett.
2009. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet kapni babákra napszemcsit, olyan mint egy búvár szemüveg. szerintem nagyon tüzönapos napon, vagy olyan helyen ahol jobban tüz a nap, pl közelebb az egyenlítöhöz, ott érdmese megpróbálni hogy engedi-e.
2009. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél évesen.
2009. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú hát akkor mi jól későn kezdtünk el hordani napszemüveget mert 12-13 hónaposan kezdtük el hozzászoktatni, most már nem veszi le és imádja,teszi veszi magát benne mikor rajta van.Csak én azon vagyok kiakadva, hogy ebben a kisvárosban ahol lakom egyáltalán nem látok egy babán sem napszemüveget, és a lányomra is úgy néznek, mintha soha életükben nem láttak volna napszemüveges babát.ezen ki vagyok akadva.anyósom meg avval bactat mindig, hogy biztos nem is lát benne jól a gyerek.Én Polaroid babanapszemüveget vettem enyém is ilyen márkájú.Optikai üzletben vettem 8 ezerért.Meg sem merem mondani senkinek, hogy milyen drága volt, mert hanyatt esnének, olyan el maradottak itt nálunk ezügyben az anyukák.
2009. jún. 8. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!