Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen 2 hónapos babátok...

Milyen 2 hónapos babátok napirendje?

Figyelt kérdés
Megköszönném, ha leírnátok.
2009. jún. 8. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 2 hónapos.Reggel 6-kor eszik,és utána jó esteben még alszik egy picit kb 7-1/2 8-ig,rossz esetben 6-kor indul a nap nálunk.Amikor evett,és felébredt nagyokat nevetgél rám (ő így köszönt reggelente),és "beszélgetünk" 1 órát.Elvan magában is,olyankor szoktam neki teát csinálni,sterilizálni stb.9-kor eszik újra,utána megint "beszélgetés",nevetgélés.És általában 11 körül elalszik.Délben megint evés,megint duma parti.Aztán megyünk sétálni.Ott általában elalszik.3-kor eszik újra.Megint egymással foglalkozunk,vagy ő magában elnézelődik,játszik,próbálgatja a "tudományát".Ilyenkor már nem alszik vissza.6-kor eszünk,és megint sétálunk ekkor már apával együtt.8-kor fürdés,és a 9 órai vacsi után szépen elalszik magától,vagy kis rásegítéssel,és legközelebb 2-3 körül ébred fel.Hozzáteszem,hogy nekünk minden evés előtt tornáznunk kell.Azt is nagyon élvezi.Hát kb ennyiből áll a napja. :-)

2009. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát amire emlékszem, az kb. így nézett ki (már 4 hónapos): reggel 8 körül kelt, pelus, szopizás, játék. 10 körül elaludt egy órára, aztán megint evett. Legközelebb fél 2 felé aludt el újra, de előtte még szopizott. Ilyenkor aludt 3-4 órát. Utána megint szopizott, aztán sétáltunk, iylenkor általában bóbiskolt a kocsiban, aztán este még kétszer szopizott fürdés előtt. 9-kor fürdés volt, aztán megint szopi, és kb. 10-kor elaludt. Reggel 7-8-ig. Kb. 7-8-szor szopizott egy nap, és éjjel már nem evett. És, összesen kb. 14-16 órát aludt egy nap. Ja, és amikor fent volt, és éppen nem evett, akkor játék volt. Hurcolásztuk, beszélgettünk Vele, csörgőztünk, ilyesmi.
2009. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9 hetes a babam,kisfiu.Nappal 2-2,5 orankent szopizik,kizarolagosan.Kb.3-5szor van kaki.Ebed utan mindig seta,de ha nincs ra idom,akkor csak kitolom a teraszra.Ekkor 2,5 orat is elalszik.Utanna farkas ehes...:-)))Majd bepilled a cicin,de akkor a kisagyaban.Ez az egyetlen idopont,amikor szopi utan kozvetlen elalszik.Ujjszulott koraban csinalta minden szopi utan:-)))Eygebkent ebredestol szamitva max 1 orat van ebren,aztan nyugos,mert almos.Mi furcsi elott kajcsizunk,ahogy kijon,kb 7 korul,ra fel orara furcsi,majd komfortcici az alvashoz.Meg soha nem bukta vissza furcsi alatt a vacsit.Probaltam furcsi utan,de annyira moho es faradt egyben,hogy fuldoklas lett mindig a vege..22-kor meg kajcsi,aztan 2-kor,majd 6-kor.Reggel 8-kor ebred,nagyokat magyaraz,vigyorog,de csak nyammog a cicin,majd elalszik.Delben kajcsi.Nagyjabol ennyi.Ejjel csak szopi erejeig van fent,pelust se cserelek,csak ha kaki lenne,de ilyen meg nem volt,azt nappal intezi.1-2 szer elofordult hogy tisztaba tettem,de mindig kipattant a szeme,es dumal,dumalt majd nyuglodott,es ringatni kellett...Na azota se ebresztem tisztaba tevessel,de nem zavarja a pisis pelus,es a posija se piros soha.Nalatok?
2009. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Én egyszer tisztába teszem éjszaka, mert akkor már nagyon pisiszaga van. Amúgy nálunk is kb: 3 óránként szopi van éjjel is.
2009. jún. 8. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!