Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is csinál ilyet a...

Másnak is csinál ilyet a babája? 2 hónapos a babám és elalvás előtt, belefúrja a kis fejét a pelusba ami a feje alatt van,és jobbra-balra dörgöli az arcát...

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom máshogy megfogalmazni,de azt hiszem így elég érthető. :-)
2009. jún. 8. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 11 hetes a kislányom, és ha már álmos, akkor csinálja ezt, hogy dörgöli a pelusba az orrát. Ha a vállamon alszik el, akkor is szokott csinálni ilyet.

Szép babázást:)

2009. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is csinája régóta, most 8hós, nálunk az álosságot jelzi.
2009. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos kislányom is ezt csinálja, szerintem is az álmosság jele.
2009. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is elalvásnál van ez. A pelus a fejénél addig van szépen, amíg be nem rakom a babát. Mihelyt bekerük az ágyába, az első az, hogy összegyűri, és belegyűri az arcába. :)
2009. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor ez nem egyedi nálunk...úgy látszik,így jelzik ha álmosak! :-)
2009. jún. 8. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korában az én babám is csinálta,most már 13 hós,és régen leszokott róla.
2009. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!
2009. jún. 9. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!