Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy az úszópelenka...

Létezik, hogy az úszópelenka nem működik rendeltetésszerűen?

Figyelt kérdés

Babaúszásra szeretnénk menni, és a szervező azt mondta, hogy az úszópelenkákra nem vállalják a felelősséget, tőlük lehet venni 4500 Ft-ért egy úszónadrágot, ami biztosan nem engedi a vízbe a kakit. Máskülönben nekünk kell állni a víztisztítás költségeit az uszodában.

Jól érzem, hogy ez csak egy marketingfogás?

Hallottatok már olyanról, hogy az úszópelenka kiengedte a vízbe a kakit?


2009. jún. 8. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hallottam.Az én kisfiamnak 1x használatos úszópelusa van(hol Dm-es,hol Huggies)de még soha nem engedte ki a pisit sem(1 éves,3 hós kora óta járunk)Azt viszont már láttam(ott,ahova mi járunk),h az úszónadrágból kifolyt a pisi...A XVI.ker.-i Párta u.-i babausziban is kötelező lenne azt megvenni,amit ők árulnak,ezért (se) mentünk oda.Abból az árból egy egészu évi eldobható kijön,ráadásul azt is le kell cserélni,mert kinövi.
2009. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem is csak reklámfogás az egész...az úszópelusból nem folyik ki semmi...legalábbis nálunk még soha nem fordult elő. Na meg ha szúrkálódni akarok, bizonyítsa már be vki, hogy melyik pelusból folyt ki a pisi, vagy a kaki:)
2009. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az! Csak ha mi vagyunk az egyetlenek, akik nem veszik meg, képesek ránk fogni hogy a mi gyerekünk végterméke úszik a vízben.

Nem igazán válogathatunk, nálunk egy uszoda van..

Különben is, ha tényleg megtörténik, nem létezik, hogy bárkivel is kifizettessék a víztisztítást, nem???

2009. jún. 8. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!