Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezessem ra a kisfiamat...

Hogyan vezessem ra a kisfiamat hogy kapja be amit a kezebe adok, ne dobja el?

Figyelt kérdés
mert soha semmit nem vessz a szajaba,semmi kekszet nem tud egyedul megenni,mert a ha a kezebe adom azonnal a foldre dobja es nez utana, mondja nekem hogy hö.vagyis vegyem fel de ha ujra oda adom,ujra ledobja csak a szajaba nem veszi.9 hos
2009. jún. 8. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyed előtte te is, aztán tartsd az ő kezébe.

Már gondolom hogy tud állni is, tedd ő elé vagy a földre ahol játszik, és majd csak bekapja

2009. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van már fogacskája? Fogzik már? Csak mert az én kisfiam azóta mindent a szájába vesz, amiótta elkezdtek jönni fogai, 7hós kora óta a kiflicsücsköt is rágcsálja.
2009. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- ha bármit eldob, ne add vissza neki! különben játéknak hiszi az egészet

- kis falatkákat pakolj elé, és te is szemezgess belőle, hogy láss, ez ennivaló

- biztasd szóval, és mutasd is neki, hogy egyen


én legalábbis ezek alapján tanítgattam a lányomat, mondjuk ő a kezdetektől fogva határtalanul élvezi az önálló evést.

2009. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindent kiprobaltam mar de semmi,csak a foldre dobas a lenyeg nala.
2009. jún. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!