Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos anyatejes babámnak...

3 hónapos anyatejes babámnak hasmenése lehet?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt a séta után a kisfiam nagyon elkezdett sírni, ami azonnal átment sikításba. Megtapogattam a pociját, kő kemény volt és szemmel láthatóan fel van puffadva. Meg akartam szoptatni, mert az mindig beindítja az emésztését, gyakran akkor van kaki, de nem akart szopizni. Egy kicsit segítettem neki lázmérővel (még eddig sose csináltam ilyet), lázmérőzés után jött egy nagyobb adag elég sötét színű és folyékony kaki, amiben fehér darabkák voltak. Utána újra szopival próbálkoztam, akkor jött még neki, ez olyan volt, mint szokott lenni, és utána az átpelenkázásnál még jött neki egy kicsi, az viszont teljesen sárga volt és habos. Most teljesen kimerült szegénykém, szopi nélkül elaludt és hatalmasakat pukizik álmában.
2009. jún. 8. 13:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit hozzátennék, hogy kb. 1,5 hónapja kapja a gipe watert, mert hasfájós.
2009. jún. 8. 13:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a leírtak alapján ez olyan színű és állagú, amikor túl sokat evett egy bébi, és nem bírja a tempót a gyomra. Nem lehet, hogy valahogy pont többet "habzsolt", mint amit szokott? Nekünk is volt már ilyen, akkor az volt az ok, hogy ráetettem idejekorán, azt hittem éhes, pedig csak másmiatt sírt... Illetve egyszer tőlem kapott hasmenést, de akkor nekem is volt, szóval tudtam, mitől kapta el...
2009. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is szokott ilyen lenni, de ez hasmenéses szorulás inkább. mikor kemény a hasa és látod hogy kakilni szeretne de nem tud, akkor szőlőmagpárnát kell melegíteni és rátenni a hasára és az szépen beindítja magától a dolgokat. dm-be lehet venni ilyen pici párnát. mi is három hónaposak vagyunk de nekünk már 5 hetes kora óta ez van:( amikor hat a párna lavór a lábam közé, gyereket a hasamnak nyomom, combjait megfogom és a térdeivel finoman a hasa felé közelítek és spriccel a lavórba a kaki. Láthatóan élvezi a gyerek és hamarabb megkönnyebbül mintha tartogatná. (mellesleg annyira belejöttünk hogy azóta pisiltetek is így szóval nem kell rá pelenka ebben a melegben egyáltalán és napi 2 max 3 baleset van. Persze pisihez nem kell párna:)olvass utána ec, vagy "csecsemő biliztetés"...nekünk csak ez segített a szoruláson. Ha nem akar szopizni,pedig éhes akkor is érdemes "biliztetni".
2010. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lemarad: néha csak puki megy a lavórba, de az is láthatóan megkönnyebbülés...
2010. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!