Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hány ml-t eszik a...

Kinek hány ml-t eszik a tápszeres babája egy nap? És 3-4 hó körüli babátom mennyit hízik kb egy hét alatt?

Figyelt kérdés
Az én babám 4 hónapos lesz 19.-én.5 kiló (mivel kicsivel született).A védőnő azt mondta hogy egy nap max 7 decit ehet meg a tápszerből,mert az megterheli a szervezetét.De mi mindig túl lépjük.3 óránként eszik 100 ml-t,de ritkán van hogy 120-at mert tiszta éhes.Kb olyan 8-8,5 deci megy el 24 óra alatt.Ez szerintetek baj? Nektek mennyi megy egy nap kb ennyi idős babáitoknak?És mennyit kell kb ilyen idős korba híznia egy hét alatt?
2009. jún. 7. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

heti 150 g-t kell híznia

naponta testsúlykilogrammononként 150 ml tszert kell ennie

2009. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem látod, hogy tényleg megterheli a szervezetét pl nem hasfájós, nem aluszékony,akkor szerintem nem baj,hogy többet eszik, mint a papírforma. A gyerekek nem nézik a táblázatokat, csak ösztönből esznek.Az én lányom is koraszülött volt, 2400 -al született,tegnap töltötte a 4 hót, és 7 kg körül járunk. Adok neki,mikor éhes,és nem érdekel ,hogy csak x -szer kéne ennie. Igaz ő anyatejes.
2009. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen az anyatej az más.Azt mondta a védő nő abból bármennyit lehet,de a tápszer az más,mivel annak más az összetétele ezért terheli meg a szervezetet.
2009. jún. 7. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!