Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír újabban a babakocsiban?

Miért sír újabban a babakocsiban?

Figyelt kérdés

4,5 hós kisfiam eddig nagyon szeretett babakocsival sétálni! Három napja minden alkalommal az egész séta alatt úgy üvölt mint akit nyúznak, csak addig hagyja abba, amíg elalszik! Már próbáltam mindent, feljebb állítottam a háttámlát, vittem játékokat, hasra is tettem már a babakocsiban, úgy elvolt vagy 15 percig, de ennyi!

Mondjuk az hozzá tartozik a sztorihoz, hogy amikor apósom sétálni vitte több alkalommal is kivette a kocsiból és a játszótéri padon az ölébe ültette! Ez lehetett a gond? Lehet hogy ő már ilyen rafkós és azt akarja elérni, hogy én is vegyem ki?


2009. jún. 7. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a baj, hogy Ő már nézelődni szeretne. Az én lányom is 4.5 hónapos, nálunk ugyanez a helyzet. Fel kell emelni a háttámlát neki, és mikor elálmosodott a nézelődésben( jó sokára), akkor gyorsan visszazsonglőrködöm vízszintesbbe, hogy aludjon. Ha rossz pillanatot választok, visítás van, és kezdődik előről minden.

:)))

2009. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen az én lányomat már nem lehetett fektetni a babakocsiban, csak ha elaludt. Nézelődni akart, amit ugye fekve nem lehet... Szerintem ez a gond. Ha föltámasztod a háttámlát, már nem lesz baja, ha látod rajta, hogy fárad, akkor visszafekteted.

Mondjuk az is igaz, hogy az én lányom 5 hósan egyedül ült, nem tudom, a te picid hol tart, de ha hasonlóan fejlődik mint az enyém, akkor már teljesen biztosan ülni akar. Próbáld ki, baja már tuti nem lesz tőle.

Egyébként azt sem lehet kizárni, hogy szeretné, ha kivennéd, de én inkább az ülni akarás felé hajlok.

2009. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első választ mintha én írtam volna, és 5 hónaposak vagyunk. De szó szerint ugyanez van nálunk is...
2009. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már ügyesen ül, forgatja is a szemét a védőnő amikor meglátja, mert nem tudom "srégen ültetni", csak egyenes háttal! :)

Mennyire emeljem meg a háttámlát? Teljesen, vagy csak ilyen srégen? Csak mert az utóbbit próbáltam már, sajnos nem jött be! :(

2009. jún. 8. 07:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!