Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sűrítésnek lehet tápot használni?

Sűrítésnek lehet tápot használni?

Figyelt kérdés
Mondjuk gyüminél, hogy kicsit kiadósabb legyen, folyósabb főzeléknél. Vagy a táp csak vízzel higítva jó?
2009. jún. 6. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sinlacot használtam, és nagyon jó volt. főzibe és gyümibe is egyaránt jó.
2009. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hasznalhatod,de a sinlac erre sokkal jobb.
2009. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tettem már tápszert a kislányom gesztenyepüré-alma csirkehússal bébiételébe. Sokkal finomabb volt!
2009. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Sinlacunk nincs, de a tápszert csak úgy érzésre belekeveritek? Kb mennyit? Tudom, hogy meghatározhatatlan, de kb 1 db almához?
2009. jún. 6. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:

én úgy csinálom, hogy aventespohárba/mérőedénybe teszem, és ahány ml ,annyi tápszert teszek hozzá, ami a vízhez van kiírva.

:)

bonyolúlt lett?remélem érted

2009. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 60miliket szoktam.
2009. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ránézésre adagolom.
2009. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valamelyik tápot lehet valamelyiket nem!

Mi a Similac tápot esszük régóta és arra rá van irva kimondottan hogy lehet főzelékekhez adni!!

Mivel mi már minden főzit eszünk igy azzal készítjük el pl a tökfőzeléket a borsót, a spenótót a sóskát stb...

Boldog babázást üdv egy 10 hós baby anyucija

2009. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindent értettem, köszi szépen, kipróbáljuk!
2009. jún. 7. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!