Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éhes a babám 180ml után?

Éhes a babám 180ml után?

Figyelt kérdés
9 hetes a kislányom és 180ml megeszik 3 óránként. Mikor kifogy az üvegből a hami még nyöszörög. 4200g-al született most 6500g. Emeljek az adagon? Nem lesz az sok? Nem elég laktató neki valószínű? Humana Baby Fitt 1-et eszik.
2009. jún. 6. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A súlyához mérve 180,5 ml-it ihat nyuodtan 3 óránként, de lehet növésben van, és már többet igényelt.

Az én fiam is tápszeres volt, mindig féltem, hogy túletetem, de csinálj neki többet, ha éhes megissza, ha elég elalszik vagy jelzi, hogy már nem kell neki.

2009. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem sokszor nyüszögött és adtam neki be is szívta és csend is lett: )Mos már 7 hós és pont ma este is megetettem 200ml pépel és pár perc mulva sírt (ha televan a hasa azt csinálunk vele amit akarunk) Így hoztam neki 70ml pépet hát kíürült de szívta volna még. Pár perc mulva sírt, megint hoztam 70ml-t ,be ís huzta és alszik. De mindig vissza gondolok a napjára és rájövök hogy mért is kért repetát.Kicsinek is volt sokszor ilyen vissza gondoltunk és rájöttünk hogy elötte kakilt kiürült a poci, v kint volt levegön és sokáig aludt azért kér repetát stb.
2009. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 4 hosak vagyunk es a kisfiam 200-220 ml eszik egy evesre. Ha annyi kell neki sztem adj neki. Ne aggodj, kikopdosik az uveget, ha nem kell mar nekik. Az en kisfiam elforditja a fejet olyankor.
2009. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!