Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor forgott a babátok,...

Mikor forgott a babátok, mikor ült fel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
5 hónaposan forgott, 5,5 hónaposan a pihenőszékben a lábát beakasztotta a tálcába és felült..aztán kúszni kezdett és 7 hónaposan kapaszkodva felállt. Leülni állásból tanult meg, de utána négykézláb helyzetből is felült. Most 9 hónapos és 3 hete mászik, a bútorokba kapaszkodva lépeget.
2009. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia!3hósan fordult meg először.Fürdőkádba meg ha fogtuk a kezét vagy valamibe betudta akasztani a lábát akkor 4hósan.6hósan segítség nélkül felült és ugyanaz óta feláll.8hósan egyedül megtett másfél métert.Most 9hós és a lakásba megy egyedül de utcán a sok bucka miatt még nem sikerül.
2009. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Akkor az enyém le van maradva. 7 hós és még forog nem is ül fel magától. Viszont stabilan megül. Milyen érdekes ,hogy vannak ilyen szuperbabák.
2009. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém nem "szuperbaba", csak picike, örökmozgó. A tiéd nincs lemaradva, de gondolom tudod, hogy minden baba a maga egyéni ütemében fejlődik, úgy ahogyan neki jó. Bocs, az OFF-ért, de ezt muszáj volt leírnom...
2009. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Én is azt nézem, hogy ezen az oldalon csupa olyan anyuka van akinek a babája szuperzseni. Vleg 1 évesen már folyékonyan olvasnak. Bocs a gonoszkodásért. Az én babám 6 hónapos és még csak forog, de nincs a fejlődésben lemaradva!
2009. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kislányom 2,5hónaposan fordult meg a hátáról a hasára,aztán 5 hónaposan a hasáról a hátára,most 7 hónapos és a hét elején ült fel előszőr magától,azóta rendszeresen gyakorolja :)
2009. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4 hónaposan forgott egy héttel később visszafele is tudott fordulni.8 hónaposan ült 9 hónaposan állt és 12 hónaposan ment magától.
2009. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10,5 hósan ült fel, nem emlékszem mikor forgott.
2009. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5hósan kezdett csak forogni, kúszni, mint egy kommandós. 6hósan felállt, 7hósan négykézláb indult meg, de ülni, na ülni azt nem akar, pedig már 8hós múlt. Ha leültetem azonnal elfordul...
2009. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is 7 hós és csak forog meg a hasán evez , de talán már kezdödik a kuszás elöre mert mintha már érezné.
2009. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!