Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a pihenőszék...

Mi a véleményetek a pihenőszékről? Mennyi dős koráig lehet használni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam imádta,mivel vízszintesbe is állítható,újszülött korától használtuk,kb.fél éves koráig,mert akkor megtanult forogni,és hiába kötöttük be,simán magára fordította volna a széket.
2009. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem fhis & price hintánk van,ami 3 fokozatban dönthető támlájú,és kitámasztható lábai is vannak,így etető székként is használható.Amellett rezeg is(ringatja)2hónapos kora óta használjuk,bár most,hogy már forog,csak lekötve lehet beletenni.Amíg nem tudott stabilan etetőszékben ülni,addig ebben etettem.elvileg 18kg is terhelhető.

7hónapos a babánk

2009. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon szereti, 3,5 hós, 2hónapos kora óta használjuk. Én is úgy tudom, hogy kb. 6hóig lesz jó.
2009. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 1 hónapos kora óta "értékeli", most 4 hónapos, és még mindig szereti, főleg, mivel rezeg is. :-)
2009. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is etetőszék pótlásnak használjuk 6 hós lányomnál. Még nem tud ülni stabilan, így ez most nagyon jó. Kb. 4 hetes korától használjuk (akkor kaptuk), és nagyon szeretjük, sok hasznát vettük.

2009. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is van, nagyon szereti a kislányom. Játszik a rajta lévő állatokkal, nézi belőle a TV-t, hintáztatja magát, sőt abban is próbálgatjuk az evést.

Én nagyon szeretem, szerintem érdemes beruházni.

3 hónapos kislány anyukája

2009. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is abban kezdtem el kostoltatni, max 5 hós koráig ült benne, majd sajna megunta:( jó dolog!
2009. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon bevált. Még 8-9 hónaposan is elüldögélt benne. Ha pl. a konyhában volt dolgom, ott volt velem, közben beszéltem hozzá, énekeltem neki, adtam valamit a kezébe, és nyugodtan tudtam csinálni mellette bármit (ha csak rövid időre is), ő pedig biztonságban volt.
2009. jún. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!