Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás? Olyan béna vagyok!

Hozzátáplálás? Olyan béna vagyok!

Figyelt kérdés
Tudom, h magától értetődő, de most mégsem tudom, hogy legyen? Túl vagyunk az almán, most jönne, mondjuk a barack. Adok a babámnak 1-2-3 kanállal kóstolónak, aztán? Aztán befejezzük az almával? Majd egyre több barack, és egyre kevesebb alma? Amikor meg harmadik újat vezetünk be, néhány kanál, és megint valami már ismerttel befejezzük?
2009. jún. 6. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig a régihez kevertem egy kis újat. Esetedben az almához először pici barackot, majd egyre többet.

2009. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hét én őszinte leszek, nem nagyon kóstolgattattam semmit, ha ízlett neki, adtam, amennyit elfogadott. Persze eleinte nem sokat, hiszen szoptatás után ette. Bennem is merült fel ilyen kérdés, aztán a tündérem megoldotta:)

Arra figyelj, hogy ha újat adsz neki, azt délelőtt, vagy ebédnél add, mert így ha fájna tőle a pocakja, akkor az nem éjjel fog előjönni, hanem délután.

2009. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is almával kezdtem nem egész 4hós korában, utána a többi gyümi almával, sütőtökkel, répával, de alma mindig kellett, hogy legyen benne, csak úgy ette meg, aztán a főzelékekhez is mindig kevernem kellett almát, sőt a húsokból is előszőr csak azt ette meg amiben érezte az alma ízát, aztán fokozatosan megette már anélkül is.

Bár mivel a zöldekhez(borsó, spenót,) nem tettem almát, a mai napig nem eszi meg. 8 hós.

2009. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Annyit adtam,amennyit elfogadott, az első 2 napban.Aztán már nem. Elmagyaráztam neki, hogy nem kap mást, amíg meg nem ette. Megértette és meg is ette. Amúgy pár napig ugyanazt adtam, hogy szokja. Almát kapott reszelve, aztán alma-krumpli, most éppen répa-krumpli.5 hós most a babám
2009. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!