Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogy alszik el a 7...

Kinek hogy alszik el a 7 hónap körüli babája?

Figyelt kérdés
Cumival, magától, dajkálják, énekelnek neki....
2012. febr. 22. 20:52
1 2
 1/16 TKI Ibolya ***** válasza:
Cicin aludt el.
2012. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amikor még ennyi idős volt,megvacsizott,betettem az ágyába,megsimogattam és aludt reggelig.
2012. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Délelőtt 1, max. 2 órát kiságyban egyedül.

Délután babakocsiban. Séta elején még fent van, majd mikor már "kómás" megfordítom és alszik is kb. 3 órát.

Este pedig: fürdetés, vacsora, lézer-show. Utóbbi kb. 5 perc, majd dörzsöli a szemét. Ekkor megfordítom (hasra) és elaltatja magát. Legtöbb idő eddig 10 perc volt, de általában 2 perc és alszik magától.

Régebben simogattuk a hátát, de arról hamar leszokott.

2012. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Azt elfelejtettem írni, hogy átaludja az éjszakát 2 hónapos kora óta.

2012. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bár az én lányom 5 hónapos, de azért leírom: este megkapja a vacsoráját (tápszer, mert sajnos 3 és fél hónapos koráig tudtam csak szoptatni) és mire végez, majdnem alszik is. Félálomban teszem az ágyába.
2012. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Napközben otthon max.30 percet alszik cumival altatja magát ,én kb.1-2 percig kellek.ha viszem sétálni ott megyünk kt métert és már durmol is.Estékkel nagyon ügyes,fürcsi-kajcsi-büfi után leteszem,kap egy cumit,leteszem és már forditja befelé a kis fejecskéjét,betakarom,kap puszit,megmondom neki,hogy szeretem.lekapcsolom a villanyt és kijövök.általában ennyi.néha kell még neki egy kis anya,de azt én is élvezem :-).
2012. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Cicin alszik el, de szerencsére nagyon gyorsan szopik, cumizni meg egyáltalán nem szeret rajta. Kb. 5 perc alatt végez, utána félálomban beteszem az ágyába.

Igazából nem is az a megfelelő kifejezés, hogy cicin alszik el, hanem inkább cicivel.

2012. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8 hónapos. Fürdés, vacsi, és még cicin alszik el. Nap közben cumival, rongyival, és hozzám bújik. :)
2012. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Cicin, hordozókendőben, babakocsiban, autóban. Ezek voltak a variációk.
2012. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Beteszem a kiságyba, elnézelődik,átöleli a zenélő tengeri csikóját,cumi a szájában, símogatom a buksiját, eléneklem neki a "tente baba tente" c. dalocskát, amikor félálomban van kimegyek. Visszzamegyek 10 perc múlva,és alszik...:)Van amikor nehezebben alszik el,és hánykolódik,de akkor valamiért még nem olyan álmos ezért tovább tart az elalvás.
2012. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!