Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a babám 2 hét...

Normális hogy a babám 2 hét alatt 15 dkg-ot hízott? 4 hós lesz jövő héten. Kevés lehet neki a tejem? Eddig csak szopizott.

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 4 hósak vagyunk, és az utóbbi pár hétben mi sem hízunk olyan dinamikusan. Az utolsó egy hétben csak 50 grammot hízott. A gyerekorvosunk szerinte a hízást havi szinten kell nézni, és amíg hízik rendesen addig nincs baj. Én is bajban vagyok azért, mert én is mindig aggódok, hogy elég e neki a tejem, de gondolom, hogyha éhes lenne akkor sírna.
2009. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem mozgolódik többet mostanában?Lehetséges,hogy emiatt nem gyarapodik olyan rohamosan.Kisfiam az első 3 hónapban havonta 1 kg-ot is,aztán a több mozgással arányosan kevesebbet hízott.Ha nincs jele annak,hogy ő nem érzi jól magát,akkor minden rendben van,szerintem.
2009. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 4 és fél hós a kislányom, és a hízás nálunk is lassult, sőt volt, hogy 2 hét alatt semmit sem hízott, csak nyúlt. Én még dokihoz is futottam vele, és a védőnőt is felhívtam. Mindketten megnyugtattak, hogy vannak ilyen "stagnálós" időszakok, ne méregessem otthon a gyereket, elég havonta egyszer! Szóval visszavittük a bérelt mérleget! Én hülye 4 hónapig béreltem! Remélem tudtam segíteni!
2009. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igény szerint szoptatok és általában 2 óránként kér enni. Jókedvű, mosolygós baba amúgy, napi 3-szor kakil kb. és 3-4 pisis pelusa is van. Remélem nem éhezik...
2009. jún. 5. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk azért 7-8 pisis pelusunk van. Nem kevés a 3-4 db?
2009. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van a babád. Körülbelül ilyen korban csökken a súlygyarapodás. Képzeld el, ha még mindig olyan ütemben fejlődne, mint újszülött korában! Teljesen normálisan hízik, az én fiam is ennyit hízott ennyi idősen!Nem kevés a tejed, a pelenkák száma is ezt mutatja. Nyugodj meg, hamarosan lesz olyan időszak is, amikor stagnál a súlya! SZoptasd igény szerint, én is azt teszem, kb 2-3 óránként eszik!
2009. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, úgy értette, hogy a kakison kívül van 3-4 pisis. Feltételezem, hogy amikor kakil, pisil is. Az, ha összeadod, 6-7 pelus egy nap, teljesen jó.
2009. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!