Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ásványvizet kell forralni? 6 hós

Ásványvizet kell forralni? 6 hós

Figyelt kérdés
nem baba víz,hanem felnőtteknek való!
2009. jún. 5. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ásványvizet nem adhatsz a babádnak , sem simán, sem forralva. De elárulok valamit... a JANA babavíz és a sima JANA víz ugyanazokat a tápanyagokat és ugyanannyi mértékben tartalmazza...szóval szerintem azt adhatod neki. Nekünk a védőnő nem ajánlotta.
2009. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Babavíz vagy még a csapvíz is jobb, mint bármelyik ásványvíz!
2009. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én adtam neki már 5 hósan is és semmi baja nem lett. Nekünk a védőnő javasolta. Még az a szerencse, hogy az egészségügyben dolgozók ennyire következetesek. Csak tudnám, hogy van ez. Vajon minden évfolyam másképpen tanulja?
2009. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

6 hósan még kell forralni az ásványvizet is, ha nem babavíz. De 10-11 hótól lehet felnőtt szénsavmentes, (nem tesco-s, meg a legolcsóbbat) forralás nélkül adni a babáknak.

Nekem a bnőm védőnője mondta, fiam 8 hós, én még Jana babavizet adok, de állítólag azt is oda lehet adni 3 napig forralás nélkül, ha hűtőben volt, de én még nem adom, csak ha a 24 óra nem telt le.

2009. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Az lehet, hogy most nincs tőle baja, de amikor 20 évesen vesekője lesz azt majd nektek köszönheti!

Én nem adok nekik ásványvizet, de mindenki döntse el maga.

2009. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!