Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lázas a 2 hós babám, kell...

Ha lázas a 2 hós babám, kell neki vizet adni inni, vagy elég, ha cicizik?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptuk meg a 2 hós oltásokat és azóta folyamatosan hőemelkedése-láza van.
2009. jún. 5. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Elég ha cicizik. Csinálj neki hűtőfürdőt, ha a popsijában mérve a testhőmérséklete 38,5 vagy afelett van.

Adhatsz neki egy kis nurofent, vagy kúpot, holnapra semmi baja sem lesz.

Az én fiam is az első két kötelező oltásnál belázasodott, mondjuk már aznap estére, és másnap délutánra lement neki a láza, úgy csináltam ahogy leírtam Neked.

2009. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

tegnap éjszaka már hőemelkedése volt, 37,7 hónaljban - ma délután pedig 38,4 - kapott egy fél kúpot, azzal egy óra alatt lement 37,5-re

remélem holnapra már jól lesz, úgy sajnálom szegénykét

2009. jún. 5. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
a baba fuzeteben hatul vannak jo lazcsillapito modok, nezd meg%
2009. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi, megnézem azt is

túlvagyunk egy hűtőfürdőn és még egy fél Germicid-C kúpon, mostanra 36,9 lett, remélem éjszaka nem szökik föl megint

2009. jún. 5. 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:
jól van a baba?
2009. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ma reggelre szerencsére már kutya baja, csak mondja a magáét-karattyol, jár a keze-lába :) 36,5-öt mértem az előbb

köszönöm a segítséget!!

2009. jún. 6. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!