Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha esetleg a 3 éves nagylányom...

Ha esetleg a 3 éves nagylányom hazahozza az influenzát a 1,5 hónapos fiamra az nagyon veszélyes, vagy nem kell ezt így túldramatizálni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A lányom sajnos 8 hetesen esett át az influenzán!A H1N1-esen állítólag,ami az egész családon végigment! :(


Annyi hogy szegényke kapott antibiotikumot,de semmi szövődmény nem lett!Bár nagyon oda kellett fogyelni,és heti 3* jött a dokinéni,meg a mi dokink is hetente hozzám!Mert én az oltástól lettem beteg!


ÉS tőlem kapta el mindenki otthon!:(


De amúgy a 8 hetes cseppség gyógyult meg először,és őt viselte meg a legkevésbé!Már 2 éves múlt,minden tökéletesenalakult nála!


Mis soha többé nem oltatunk senkit influenza ellen!

Kívánom,hogy jól viseljétek ezt a beteges időszakot!

Jó egészséget,és nyugi!:)


2 éves kislány és 28 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az anyatej véd. Ha mégis megkapja, akkor is nagyon enyhe.
2012. febr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Nekem a mai napig szopik!
2012. febr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is szoptatok,de én nem vagyok beoltva (nem is tervezek ilyesmit). Akkor is kap védőanyagot az anyatejből?
2012. febr. 21. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
IGEN! Nem a te oltóanyagod véd - hanem maga az anyatej
2012. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elős megint!


Persze hogy védi!

(Nem is baj szerintem hogynem vagy beoltva!)


A Te szervezetedben termel ellenanyagok által kap Ő védettséget!

Nálunk is ezért volt,hogy Rajta ment át a leggyorsabban!Mert Tőlem is kapta a védelmet is!

2012. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is hároméves ovis csajszi van és másfél éves kissrác itthon. Eddig nem aggódtam, mert szopizott, de már túl vagyok a félidőn a harmadikkal és sajnos egy hónapja eldobta a cicit a fiam. Az anyatej egyébként remekül védte eddig, most már neccesebb, de remélem, nem lesz nagyobb gond. Propoliszt kapnak, foreveres Kids vitamint, eddig bírjuk, pedig a fél ovi hiányzik.
2012. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!