Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altalaban akkor pelenkaztok...

Altalaban akkor pelenkaztok ujra, amikor eljott az ideje (pl eves elott) vagy amikor tele van?

Figyelt kérdés
Azert eleg nehez megtolteni ezeket az eldobhato pelenkakat csak pisivel szerintem... en 1 liter vizet beleontottem 1x es megbirta siman.
2009. jún. 5. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
csak az nyomást is kap a baba sulyátol. Ha tele van akkor dobom ki az 50 ft-ot :))meg ha ugy gondolom hogy most valami okbol cserélek.
2009. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én evés után szoktam ( kivétel reggel)kicserélni a pelust. De ha érzem hogy nemcsak pisi van, természetesen akkor is cserélek
2009. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is akkor cserélek, ha nag
2009. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs, utolsó vagyok, szóval, ha nagyon tele van, de altatás/indulás előtt mindig ellenőrzöm pluszban is.
2009. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eleinte (kb az első 4-5 hónapban) minden evés után kb 20 perccel kicseréltem. Utána jobban kezdte el feldolgozni a szervezete az anyatejet, már csak napi 1-2-szer került bele kaki, azóta ahogy kijön. Ha érzem a szagát, hogy kaki lehet benne, akkor kicserélem, hasmenésnél gyakrabban nézem. Pisinél attól függően, milyen vastag a pelus. Ha egy kicsi van benne, még nem cserélem. Lefekvés előtt, és ha 4-5 órára elmegyünk valahová, indulás előtt cserélem.

Attól is függ, hogyan reagál a bőre. Ha kicsit piros, akkor sűrűbben nézem (2-3 óránként).

2009. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Evés előtt mindig,mert addigra éppen megtelik pisivel.Ha észre veszem a kakit-egyébként nem nehéz :D-akkor lehetőség szerint pár percen belül kicserélem a pelust.
2009. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én etetés elött cserélem ki, de ha nagy van akkor mindig.

nem csak etetés elött. Meg persze mielött megyünk vhova akkor megnézem.

2009. jún. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!