Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák miért nem szeretik a...

A babák miért nem szeretik a tápszert?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos alig eszik tápszert szinte csak félálomban hajlandó 80 ml meginni. Ezt is csak kétszer.

Ha ébren van kiköpi.Pedig több félét is kipróbáltam.

Ez megy 3 hónapos kora óta.

Nővére aki most 7 éves, Ő sem volt hajlandó meginni annak idején.


2009. jún. 5. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak babák, akik nem szeretik (pl. a tieid) és vannak, akik szeretik (pl. az enyémek). Mindhárom babám kapott 1 éves kora előtt és mind szerette. Ha közelítettem az üveget, már tátották a szájukat, mint a kismadarak a csőrüket, mikor enni kérnek. Különben az én nagylányom is 7 éves.
2009. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Állítólag van, amelyiknek keserű az íze...

Az én kislányom mondjuk szereti.

2009. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém sem szereti. Még csak 4 hós, és elejétől fogva pótolni kellett, volt hogy teljesen kimaradt, mert hetekig nem fogadta el. Most is csak 1x egy nap. Már előre félek, hogy mi lesz, ha hozzátáplálással kezdjük kiváltani a szopikat, (gyümiket már eszik, de pluszban), és akkor nem fogja megenni a szükséges tejes mennyiséget. Mert az én tejem is véges.
2009. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos az ízével van a baja. Az én lányom is kapott pótlásnak tápit, 6 hós korába szerettünk volna váltani 2-re de közbe megszűnt a gyártás. Másfajtát meg nem volt hajlandó megenni. Most a Hipp babatej amit megiszik, elmúlt 1 éves. Szerettem volna átszoktatni a tejre, de az se kell neki.
2009. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet.9 hós a lányom. Csak éjjel félálomban hajlandó megenni. Kakaónak sem issza meg sajnos :( pedig a joghurtot, túrót,sajtot szereti.
2009. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!