Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztnév választás. Kérdés...

Keresztnév választás. Kérdés alul (? )

Figyelt kérdés

Melyik keresztnév tetszik nektek jobban? Nekem ezek közül mind egyformán és nem tudok választani. 2 nevet nem szeretnék adni, csak egyet. Ezek közül vacilálok és még van három hetem eldönteni:


Emília, Míra, Nilla, Kitti.


2012. febr. 19. 19:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A Pocsaihoz az Emília egyáltalán nem passzol, nehéz kimondani már csak a két magánhangzó miatt is (i-E).

Ezek közül szerintem a Nilla illik a legjobban, vagy a Kitti.

2012. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én könnyen ki tudom mondani, hogy Pocsai Emília. Szerintem illik hozzá. A Pocsai Nilla nekem szörnyen hangzik, de hát mások vagyunk, másnak más tetszik. Kitti nevet nem szeretem. Míra szép, de nem adnám lányomnak.
2012. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól kimondható a Pocsai Emília, bár nekem egy picit talán hosszú. Szóval szerintem jól hangzik, bár nekem az Emília abszolút nem jön be, de ez szubjektív, mert egy nagyon nem szimpatikus kolléganőre emlékeztet.

A másik 3 névből a Mira tetszik, de mostanában nagyon felkapott lett. Kitti nem tetszik.

Nilla sem rossz, nem is hallottam még, de szerintem ez a név a Pocsaival nem hangzik valami jól.

2012. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
na mi lett a babód neve?
2012. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Fura döntés született, 5éves kisfiam oda ment apához, és megkérte hogy "vegye rá" anyát, hogy Fruzsi legyen a kisbaba. :) Páromnak a Míra tetszik a legjobban a 4ből, így Pocsai Fruzsina Míra lesz a kislány. :) (pedig nem akartam 2 nevet adni, de a kis krapek és az apukája csak kiharcolta)

:) Köszönöm a kommenteket:)

2012. márc. 4. 02:02
 26/26 anonim ***** válasza:
Fruzsi az szép,biztos így hívják a kis szerelmét az oviban :D
2012. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!