Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kialakítsam babám étrendj...

Hogy kialakítsam babám étrendjét? Segítség!

Figyelt kérdés

5 hós a lányom, és nem tudom hogy etessm. A lényeg 2-szer legyen tápszer(ne leygen sok tápszer egy nap, mert sokat hízik), és 2-szer főzelék, meg gyümölcs is. Hogy alakítsam? Este már türelmetlen, ha főzit adok neki:(


Köszönöm a válaszokat!


2009. jún. 5. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyém már 6 hónapos,én így adom neki:(ja 5x eszik):reggel 7-8 körül tápszer,de.10-11 gyümi,ebéd 1-2 körül főzelék,du. 4-5 körül tejpép,este 8 körül megint tápszer.Nekünk ez nagyon,de nagyon bevált.
2009. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj! Bocsi a helyesírási hibáért: hogy alakítsam ki...

Csak közben kislányom felkelt, és evés volt.

Ő egy nap 4-szer eszik és eddig úgy csináltam (tudom nem jól), hogy reggel és tízórai tápszer, majd a két evés közt gyümölcs, aztán dél körül főzelék +tápszer, aztán két evés közt gyümölcs, és este főzelék+ tápszer. Ha tízóraira megpróbálom a gyümölcsöt, akkor utána még kell tápszer? Vagy elég csak az? És főzelék után szoktatok tápszert adni? Bocsi, hogy ilyen hülye kérdéseket teszek fel, de nemrég kezdtünk el így enni. Nem világos ez a hozzátáplálás:( Amúgy Humana Ha Start tápszert kap, így gondolom tejpépet is csak Ha-sat kaphat, ugye?!

2009. jún. 5. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos!nemrég én is teljesen meg voltam zavarodva,de amióta így eszünk minden tök jó.a gyümi és főzi után nem adok tápszert(már) mert elég neki amit eszik.mondjuk 1 banán,vagy 3/4 üveg főzi.(csak viszonyításképpen).mi is ha-s tápszert eszünk,de tejpépből nem,abból a nestlét szereti a leányzó,van rizses,kekszes,gyümölcsös,stb.ha van még kérdés írj,ha tudok válaszolok.
2009. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja,főzelékhez teát adj neki,meg a tejpép után is valszeg megszomjazik.
2009. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Talán most már minden világos:)

Szép napot!

2009. jún. 5. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!