Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 6 hónapos, jobb...

Kislányom 6 hónapos, jobb cicijében kis dudort érzek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt ne tőlünk kérdezd,AZONNAL vidd orvoshoz!!!
2009. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hűű, az első hozzászóló kicsit ijesztő, de valahol igaza van. Nem tudom, szoptatsz-e. Nekem azt mondták, hogy a tejjel átjutó hormonok bolondíthatják meg a kicsik szervezetét, emiatt volt az én kislányomnak is. (sajnos már nem szoptatok, de el is múlt) Viszont egy vizsgálatot azért megér a dolog, főleg, ha nem szoptatsz.
2009. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak meg van dagadva egy nyirokcsomója. Az én kisfiamnál kb. 1 hónapos korában volt mindkét mellében ilyen dudor. A gyerekorvos azt mondta, hogy ez teljesen ártalmatlan, babáknál sokszor előforduló jelenség. Kb. 1 éves koráig el kell tűnnie. Ha legközelebb mész tanácsadásra, azért mutasd meg a dokinak.
2009. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Nemrég voltunk kórházban ,mert félre nyelt,ott csináltak vérvételt és jól megvizsgálták minden eredménye normális volt,ezért remélem én is ,hogy nincs baj,de minden képpen megmutatom a dokinak hétfőn úgy is megyünk!
2009. jún. 5. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!