Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell használni a mosószap...

Hogy kell használni a mosószappant?

Figyelt kérdés
A foltot kell vele bedörzsölni, vagy mosópor helyett, esetleg a mosópor mellé kiegészítőnek?
2009. jún. 4. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a Vanish -t használom. Bedörzsölöm vele a foltot és úgy teszem bele a gépbe. (nem öblitem le róla)
2009. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ennél sötétebb kérdést nem is tehettél volna fel.

A foltot dörzsöld be vele!!!

2009. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem sötét a kérdés!

Nagyanyám 30 éve még a keverőtárcsás Hajdu mosógépbe reszelte a Flóra szappant a sajtreszelővel, mert akkoriban még nem volt annyi mosópor az üzletekben!

2009. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem feltétlen dörzsölöm be, képzeld! Kifakítja a ruhákat, száraz lesz, miután szárad. Reszeld le és tedd a ruhák közé, de ne az adagolóba, mert eldugul.

Babaruhákra a régi Caola a legjobb, ekcémásoknak, érzékeny bőrűeknek jobb, mint a babamosószerek.

2009. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem Vanish és egy egyszerű Super Hand nevű van itthon, állítom, az olcsóbb jobb! Nem szedi ki a ruha színét, könnyen kimosható, és nagyon jól kijönnek vele a foltok! Bedörzsölöm a ruhát, aztán

-vagy átsikálom és átöblítem, majd bedobom a mosógépbe,

-vagy berakom a gépbe,

majd normál módon kimosom (mosógél, öblítő, 40 fok).

2009. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok!
2009. jún. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!