Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Franciao-ban élő magyar...

Franciao-ban élő magyar anyukák, hogy van az franciául, hogy tejpép?

Figyelt kérdés
itt nem találok olyat, amit olyanra lehet keverni, amit kiskanállal lehet adni. csak olyan van, ami folyékony marad, és cumisüvegből lehet adni. még mindig szoptatom a 8 hós kisfiamat, de már csak elalváshoz kell a cici, igy szeretnék neki tejpépet vacsira. pár napja zöldségpürét adok neki, és babajoghurtot, lefekvés előtt jön a cici.
2009. jún. 4. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Salut! :)

Nincs olyan, hogy tejpép :)

van a blédinànak olyan terméke pl h Blédiner vagy melyik, abbol a carotte-semoule verzio pl, ami - eros tulzàssal- tejpépnek ( is ) mondhato. Vagy a Blédisoupe (???), amit irtàl, a folyékony. De miért nem csinàlsz neki tejbegrizt ssajàt magad? én igy oldottam meg :)

2009. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tejbegrizt?? akkor félzsiros frisstejből?/lait frais demi-écrémé?/mn
2009. jún. 5. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:

ujra én :)


Hààt, a tiéd még csak 8 honapos, az enyém màr 13, igy lait écrémé-bol csinàlom neki, amit koràbban csinàltam ( egy éves kora elott), lait de croissance bol készitettem a tejbegrizt ( egyes màrkàknàl màr 6 honapos kortol léteznek lait de croissance ok), egy nagy bogrényi tejet felforraltam ( arra figyeltem hogy ne forrjon nagyon, hanem amikor làttam h épphogy elkezd forrni, lehuztam gyorsan a tuzrol), beletettem két hàrom teàskanàl semoule-t ( fillérekért kaphatsz akàrhol), meg egy nagyon kevés vaniliàscukrot,majd vissz a a tuzre mig a semoule megduzzad. Voilà..:)

Ti hol éltek? Mi lent,délen, Gard (30)

2009. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
irhatok neked privátot? csak most megyek főzni:) a plus
2009. jún. 5. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
bien sur à plus
2009. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!