Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan érhetném el, hogy a 8...

Hogyan érhetném el, hogy a 8 hónapos lányom ne ölben akarjon mindig lenni?

Figyelt kérdés
Nem volt felkapva. De ölben imád lenni. Még nem ül stabilan nem mászik és nem is nagyon kúszik. Nagyon nehezen tudok bármit csinálni mellette. Örülök ha néha 10-15 percet kibír a szőnyegen v. a pihenőszékben.
2009. jún. 4. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nekünk 7 hónapot tölti és pár hete az a kedvenc ídötöltése a babánknak ha ölben van, és nézelödhet :) de azért elvan a szönyegen is .Már van neki akarata is !
2009. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha tanácsra van szükséged akkor én azt javaslom,hogy ne használj kellékeket a megnyugtatáshoz!Próbáld használni a felvesz/leteszt!Ez olyan,hogy ha Te azt akarod,hogy nappal a kiságyában legyen,akkor ezt kell tenned: Beleteszed.Ő biztosan sírni fog.Vedd fel,de amint abbahagyja AZONNAL tedd vissza.Sajnos ezt addig kell csinálni amíg meg nem tanul önállóan eljátszani,akár elaludni.Kisfiam most lesz fél éves,és én megtanítottam neki,hogy hogyan kell,mit kell.Nagy erőfeszítés,de ezzel NEM ártasz a babának,sőt!Olvastam,és még olvasom is a könyvet amiből tanulok én is,és azokat csináltam,csinálom ami le van írva,és hatásos.Nagy türelem kell hozzá.Ne szoktasd ölben lenni,hanem meg kell tanítani Őt egyedül el lenni...
2009. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem milyen könyvet olvasol? Mi a címe?
2009. jún. 4. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Vidd abba a helyiségbe, ahon Te is tartózkodsz. Én főzés, mosogatás, stb közben folyton beszélgettem vele. Hallotta, látta hogy ottvagyok, és ideig-óráig elvolt a játszószönegen is. Amióta pedig már mászik, szinte kiköveteli hogy lerakjam. Egyfolytában teper valamiért.
2009. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ajánlom: Tracy Hogg,A suttogó mindent megold c. könyvét!És tényleg bevált!
2009. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21:36-os vagyok.Ugyan miért lettem lepontozva?Azért mert tanácsot írtam?Szépek vagytok,vagyis csak az aki lepontozott.Csak a gyereket sajnálom,mert így ötletszerűen lesz nevelve,és a szülő szívja meg,de úgy kell neki!
2009. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Bocs, hogy én is közbe szólok, a lepontozott válaszadó a Suttogó könyvet olvassa. Én is olvastam, van benne igazság, vannak benne jó dolgok, de remélem anyuka nem ebből akarod felnevelni a babádat. Ők pici babák, és ne a te kényelmed legyen az első. Remélem a párod téged is szabályokkal tör be
2009. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
09:39-es válaszolónak.Már megbocsáss,de ez pont nem arról szól,hogy az én kényelmem.Ha olvastad a könyvet,akkor tudnod kellene.Amióta megszületett a babám,azóta 1 percem nincs...Jelenleg fél éves lesz,és bizony nagyon is kiegyensúlyozott,nem sír,okos kis baba.Igazából az ösztöneimre hallgatok,és nagyon is jól csinálom,de mivel nagyon jó tanácsok vannak abban a könyvben,ezért volt amikor én is pl: a felvesz/leteszt csináltam,és jé bevált.Szerencsére nem sokáig kellett...Ma így néz ki egy esti rituálé: 7-kor fürdetés,utána szopi ez 10 perc,max negyed óra,majd önállóan elalvás,és legkésőbb 3/4 8-kor alvás.És meddig??Reggel 7-ig tuti!Ez miért rossz?!Szóval egyáltalán nem az én kényelmemre tanítom a gyerekemet,hanem arra,hogy legyen önálló!Bocsánat kérdező,de nem szeretem amikor okoskodnak....Kérlek TE válaszolj!Köszönöm.
2009. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!