Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet HIPP csomagot...

Hol lehet HIPP csomagot kapni/rendelni?

Figyelt kérdés
A hipp oldalán nem találom. Valahol máshol kell regisztrálni?
2009. jún. 4. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy kupont kell leadni a rossmannban szülésnél az egyiik csomagban volt a kupon kék színű volt
2009. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a kórházba adnak csomagot és abban van egy kártya amit a roosmannban lehet kiváltani.

Hipp termékeket kapsz érte.

2009. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első csomagot még a kórházban adták és abban volt egy kupon,amivel a másodikat válthattam ki(a Rossmannban),és abba is egy:),amivel a harmadikat.Te a kórházban nem kaptál?
2009. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam!!! Én a kórházban semmi féle kupont nem kaptam... :-( A felicitast is úgy kaptam az egyik barátnomtől. Kár....:-((((((
2009. jún. 4. 16:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Valahonan nem tudnék szerezni?
2009. jún. 4. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem próbáld meg felhívni a Hipp-es Mamaszolgálatot ( a honlapon megtalálod a telószámot ) és kérdezd meg tőlük,hogy más úton beszerezhető-e a csomag.

Ez olyan igazságtalan,miért nem kap mindenki?! :( Hmmm.

2009. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez eszembe se jutott volna. Mindenképpen felhívom. És úgy ahogy mondod, igazságtalan......
2009. jún. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!