Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meggyből mit készíthetek 6,5...

Meggyből mit készíthetek 6,5 hós babámnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Banán-meggy mix, Krumpli meggyszósszal, Alma-meggy, őszibarack-meggy, banán-őszib.-meggy, stb
2009. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én meggylevet csináltam neki belőle, mert nem tudtam mit kezdeni a héjával.
2009. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha krumplival és hússal készítem, elég tápláló lesz? Hízlalni kellene egy kicsit a kisfiam. Tudom, hogy a meggy nem túl kalóriadús, de nem szeretném kihagyni, most van az idénye és olyan egészséges...
2009. jún. 4. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én leturmixoltam a héjjával együtt, alig látszódó darabkák lettek a héjjából, simán megette a lányom.
2009. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismét első. Nálunk is pont ez lesz holnap neki! :) Szerintem elég tápláló.
2009. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálun meggy(2/5)-alma (2/5)-banán (1/5) a nagy favorit :) imádja, hihetetlen mennyiségeket tol belőle :D ja, és ha gyümölcsöt turmixolok, a maradékből és turmixban ragadóból vízzel mindig üdítőt higítok neki másnapra
2009. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rizs-banán-meggy turmixolva, de jó a rizs-meggy-husi is. Szerintem a héja miatt nem kell aggódni, az én lányom is simán megette leturmixolva.
2009. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meggy -sinlac
2009. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!