Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja? Baj lehet...

Miért csinálja? Baj lehet vagy csak egy újabb módja a szórakozásnak?

Figyelt kérdés
5,5hónapos kislányom úgy 1-1,5hete, ha hasra teszem, mindig belefúrja az arcát a játszószőnyegbe, ágyba, az apja mellkasába és kézzel-lábbal úgy kalimpál, mint ha úszna, vagy mászni próbálna és mint ha harapni akarna. Már alig van, hogy szépen kitámaszt és úgy nézelődik. Ahogy hasra teszem, ezt csinálja. Normális ez? Ti tapasztaltatok ilyet babáitoknál?
2009. jún. 4. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk 3.5hós a baba és múlt hét óta ezt csinálja. Előtte szépen elvolt,hason aludt, mmost meg ugyanaz mint nálatok. Ma már egy fokkal jobb volt mert a reggeli kaja után hason aludt és nem csinálta a fejfúrást...
2009. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

igen tapasztaltam ilyet én is

nálunk olyat csinál szintén 5.5 hós babám, hogy amikor rajtunk fekszik akkor belénk fúrja az arcát, és mintha harapni akarna, közben mar a kezével

nekem úgy tűnik, olyan mintha eldurvulna játék közben

az ágyon fekve nem csinál ilyet, csak ha rajtunk hasal

2009. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
:-))) igen, ezt többnyire minden baba csinálja. Ezt "repülőzésnek" szokták "becézni". Úgy tartják, hogy az a baba, aki nagyon sokat/sokszor repülőzik, nem fog kúszni, vagy csak nagyon rövid ideig.
2009. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!