Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 2 hónapos kisfiamat...

Majdnem 2 hónapos kisfiamat hogyan kössem le?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete nappal szinte semmit nem alszik, jó lenne valahogy eljátszani vele. Nálatok mi jött be, ilyen korú babánál? Lehet akár valami ösztönző játékokra bírni őt?
2009. jún. 4. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én grimaszokat vàgtam neki,babanyelven gügyögtem,de ha sehogysem aludt el,kivittem sétàlni a friss levegöre.

Màr szines dolgok is érdekelhetik.

2009. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kiságy felett a forgó, játszószőnyeg. nekünk van hintaágyunk, ha nem alszik, kimegyünk belefektetem és hintázok 5 perc és már alszik is.
2009. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam nagyon szeretett a pihenőszékben nézelődni (majdnem vízszintesig hátra lehetett dönteni), érdekelte már a játszótrapéz, mert az szép színes és lógott le róla egy csomó kütyü. Sokat énekeltem neki. Rendszeresen tornáztunk. A torna neki muszáj volt, viszont nagyon megszerette és jó elfoglaltság, 15-20 percig is el lehet vele lenni. A gyógytornász szerint minden kisgyereknek hasznos. Nekünk nagyon bevált, már sokkal ügyesebb, mint a kortársai.
2009. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötleteket!
2009. jún. 4. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!