Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy a fogzás miatt...

Lehet hogy a fogzás miatt higabb egy kicsit a 9 honapos lányom kakija?

Figyelt kérdés
Ma voltunk doktornőnél és azt mondta hogy csak a fogzás miatt lehet hogy higabb neki a kaki. Nem tudom...Mert elég sokszor is van csomagunk, napi 5-6- szor kakil,meg kb egy hete jött ki a 4. fogacskája. Ilyen gyorsan jönne a következő? A doktornő azt mondta addig nincs semmi gond mig nem lázas. Én azért aggodom és elkezdtem neki adni normafloret.
2012. febr. 14. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát simán lehet...főleg ha doki is látta, higgy neki. Ha vmi gáz lenne, nem kockáztatna...amúgy nekünk volt ilyen is, meg volt virusos hasmenése is a lányomnak, és az irtó büdi is volt, egész más szaga volt mint mikor csak simán hígabb a széklete, és ráadásul nem is tudott a doki mit adni rá. Arra figyelj, hogy igyon eleget.

Jobbulást!

2012. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogzástól volt hígabb, mi is voltunk vele dokinál! 2 hétig tartott, és napi 3-4-szer! Színe volt néha sárgás is, és eszméletlen büdi volt! Sokszor a ló kakihoz tudtam a szagát hasonlítani! És kibújt a fog, a széklet állaga meg helyre állt! Úgyhogy tuti attól volt! Azóta nem annyira eszméletlen büdi, mint abban a 2 hétben!
2012. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!