Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha nem olyan víz mennyisé...

Baj, ha nem olyan víz mennyiséggel keverem ki a pépet, mint ami a dobozon van?

Figyelt kérdés

fiam csak akkor eszi meg ha sűrű.

hígan kiköpködi!

6 hónapos!


2009. jún. 3. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

BAJ!!!!!!

Ha tul töményre csinálod kiszárad a baba szépen lassan, inkább adj neki pépet higabban mint tápszert sűrűbben. Sztem ezt azonnal hagyd abba mert nagyon veszélyes.

2009. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem áll meg benne a kanál,csak nem 150ml- vízzel keverem ki,hanem csak 100.
2009. jún. 3. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

tejpép?

szerintem annyira nem baj,mondjuk a fiam pont az ellenkezője,ő nagyon hígan "kanalazza".És ha utána még kap + folyadékot,akkor nem lehet gond

2009. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tejpépet én is sűrűbben csinálom, képtelenség etetni kiskanállal hígan. Enyém is hat hós!
2009. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 120 ml vízhez rakok majdnem 5 kanállal, így picit sűrűbb.
2009. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, más folyadékot is kap mellette. Így nem valószínű, hogy kiszárad. Én 9 hós korától (most elmúlt 10) adok a babámnak pépet (sinlac), de én is sűrűbbre csinálom, mert különben kifolyik a kanálból. Utána persze megitatom.
2009. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nikcsi ***** válasza:

Jajj istenem, milyen buta emberek vannak...gondolok itt a kedves elso valaszolora. Nem kell mindent agyonaggodni. No mindegy.

Kerdesedre valaszolva, nem baj en sosem a doboz szerint kevertem, hanem csak ranezesre. Az en fiam is a surubbet szereti, ha higabbra csinalom, a vegen mar folyik mindenfele. Ahogyan a tobbiek is irtak, utana kinald meg folyadekkal es tutira nem lesz baj. :)

2009. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kivéve az elsőt! kiszárad? komolyan mondom ,hihetetlen......
2009. jún. 4. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!