Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyűgös a babám, jön a foga,...

Nyűgös a babám, jön a foga, és nagyon szakaszosan alszik, ki van szegény merülve. Mondták nekem, hogy próbáljam meg a Vibrucol kúpot. Jókat írnak, róla de kissé bizonytalan vagyok, tényleg használ-e? Nem kábul el nagyon tőle?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kábul el, de tényleg jó. Inkább csak nyugodtabb lesz és kívánja az alvást. És ha felkel, akkor is sokkal nyugodtabb. Nyugodtan adhatod reggel-este pár napig, aztán csak este. És ha abbahagyod sem esik vissza.
2009. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél neki borostyán láncot! Én a fogzásra vettem anno, de azt nem lehet mérni, arra nem tudom jó-e, de hogy aludni azóta jobban alszik, az tuti. Nálunk és az unokatesóméknál is döbbenetes hatással volt az alvásra. Nálunk kellett 3-4 nap, míg érezhető volt, uncsiméknál nem kellett egy nap se.

Szerintem egy próbát megér.

2009. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod még előtte a dentinox gélt, nálunk az vált még be. Bekentem vele a cumit és nagyon jól aludt.
2009. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A VIBURCOL kúp nagyon nagyon jó,nekünk legalább is tökéletesen bevált.1 éves múlt a kis srác,és elég nyugtalanul aludt mostanában(még éjszaka is a világot akarta felfedezni)de mióta esténként használom nyugodtan végig alussza az éjszakát(este fél 9-től reggel 7-ig).Sztem nyugodtan próbáld ki.
2009. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én két napja használom (7 hós), de ugyanolyan nyűgös, éjjel 2* kel, néhány héttel ezelőttig pedig átaludta az éjszakát, nyáladzik nagyon durván, de az a fogacska csak nem akar kibújni. Remélem nálatok beválik.
2009. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!