Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja ha átesett a küszöbön?

Lehet baja ha átesett a küszöbön?

Figyelt kérdés
Kisfiam átesett a küszöbbön be a járólapra, pont oda, ahol nincs polofom. Hatalmasat koppant. Lehet baja? 1 éves.
2009. jún. 3. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is egy éves és ő a játszótéren taknyolt egy nagyot.A homloka egy kicsit puklis lett.De szerintem ha baja van akkor jelzi a gyerkőc(legalábbis gondolom).Sokat sír nyugtalan.Ha agyrázkódása lenne akkor annak szintén lennének jelei!Az én fiam nyugodtan alszik lassan 3 órája!Tehát ha látod valami jelét annak,hogy másként viselkedik akkor vidd el dokihoz!De szerintem semmi baja sincs!
2009. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amióta meghalt az a színésznő, amikor síelés közben beverte a fejét és utána még jól volt és nevetgélt, azóta tiszta para vagyok.
2009. jún. 3. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem könnyű megállapítani, nincs baj vagy baj van. Ha baj van, nem tudni mekkora a baj. A biztonság kedvéért minél hamarabb vigyél be a sürgősségi osztályra kivizsgálásra!Mondjuk fél órát sírt, akkor itt gondolni kell a bajra, de ez sem biztos. Ha viszont nem sírt és látszólag nincs baja a gyereknek, akkor sem biztos, hogy minden rendben lenne vele, valóban nagyon nehéz dönteni az anyukáknak ebben az esetben. Idegesít, ha az orvosok hülyének nézik az aggódó anyákat, miközben kiderül semmi baja nincs a gyereknek.
2009. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!