Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan tudja a munkahelyet...

Ki hogyan tudja a munkahelyet megoldani, mikor szünidö van óvodában iskolában, de nincsen nagymama akire hagyhatná a gyereket/gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nálunk nincsen nagyi akire lehetne hagyni több hétig a gyereket,de olyan ismerös sem....
2009. jún. 3. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
én nyári táborba küldeném, bár a fiam még csak 1 éves. én dolgoztam is anno ilyen helyen. reggel fél 8ra mentek a gyerekek, egész nap foglalkoztunk velük, du 5ig tartott. akkor mindenkit hazavittek. egész nyáron volt. nem tudom hol laksz, szfváron pl. van ilyen.
2009. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó. Egy 3 éves gyereket hová küldjek nyári táborba??

Ráadásul hol van ilyen???

2009. jún. 3. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
A mi ovink csak két hétig zár be, a nagytakarítás idejére. A szabit ilyenkorra szoktuk időzíteni (egy hétre anya, egy hétre apa megy el). Az iskola az húzósabb, bár olyan idős gyerekeknek, van már tábor. Valóban nehéz dolog ez.
2009. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsánat, h segíteni akartam. ha leírod, h 3 éves a gyermeked, akkor nem írom a tábort. oviban lehet nyáron is, talán ott 1 hónap a szünet, de ezt te inkább jobban tudod. azalatt meg felváltva legyetek otthon szabin a férjeddel, ha máshogy nem tudjátok megoldani.
2009. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad meg, hogy milyen helyen laksz. Nálunk több (4-5) óvoda van, felváltva vannak a takarítási szünetek (1 hónap), így ha nem tudom megoldani, akkor a másik óvoda "ügyeletes" és oda vihetem a gyereket, így szünet nélkül óvodába jár, csak nem mindig a sajátba.

Nővérem gyerekei első és másodikos osztályosok, ők táborokban lesznek, ilyen napközi táborban (strand, játék, stb), délután anyjuk megy értük, reggel viszi. (Egyedülálló anya, friss munkahely, szabadság nem jöhet szóba most nyáron.) Egy hetet én is bevállatam velük napközbenre.

2009. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Külföldön lakunk.Itt a gyerek csak oda mehet ovodába ahová be van íratva....
2009. jún. 3. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!