Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka aki nem add...

Van olyan anyuka aki nem add a babának baba kaját? Talán nem is tudja megvenni, vagy nem is szeretne adni neki.

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Van.Én pl.nem eteném a gyerekemet a tápszeripar által előállított kajával.Több időt elvesz,de megfőzön neki én a kajáját.Akkor tudom,hogy mit adok neki,és nem is kell mindenféle vitaminokat felíratni az orvossal,és azzal sem lesz bajom,hogy 8-10 hónaposan nem akar semmit megenni,Tudom,hogy ez nem tudományos álláspont,de nem hiszek a tudósoknak ,mert őket a tápszer meg a bébiétel gyártók szponzorálják.A modern elvekből csak azt fogadom el,amit jónak találok.
2009. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rengetegen. És sokan nem az ára miatt, hanem amit az első válaszoló írt, az miatt.
2009. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam csak akkor kapott bébiételt, amikor elutaztunk. Nem szívesen adtam neki ezeket az ételeket. Előnyben részesítettem a saját magam által készített ételeket. Sőt, sokszor élveztem is, hogy főzök neki, s külön jól esett, amikor láttam a fiamon, hogy ízlik neki!
2009. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem volna,ha megeszi a főztömet, de sajnos nem ette :( Olcsóbb is lett volna, meg legalább tudtam volna mit eszik, de nem eszi. A boltiból is kb 5 fajta van amit megeszik, a többivel hiába próbálkozom. Talán majd ha már áttér a darabos kajára, akkor elfogadja. Remélem.
2009. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak akik nem adnak.Èn sem. 16 hónap alatt a lányom kb.5-6 üveges kaját evett.Mindíg én csinálom neki frissen.Meg tudnám venni,de nem akarom.Egye azt amit mink.Ismerje meg a mi ízeinket....

Sok anyukának utánna nem fogadja el a föztét.

2009. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy éves kor alatt a saját kertetekből föztök?

Én pl.a zöldség boltbol nem adnék neki semmit,ill.nem kap.

Mi ithon nem permetezünk.

Szivesen eszik mindent,babakaját is meg házit is.

2009. jún. 3. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Húú, de jó neked, hogy megteheted! Szerinted aki panelban meg nem kertes házban lakik, és nem tudja megvenni biopiacon a zöldséget hatszoros áron, vagy mert nincs is ilyen a környéken az mit ad enni a gyereknek.

Én is főztem neki, a zöldséget boltban, sőt tescoban is vettem, evett babakaját is. Makk egészséges 13 hónapos, soha nem volt még beteg, nem kellett neki semmiféle vitaminpótlás, és a súlya is átlagos, a doki szerint teljesen ideális. Megeszik és mindig is megevett mindent, nem válogatós.

Nem gondolom, hogy azért mert babakaját meg tápszert is kapott, külömebb lenne azoknál a gyerekenél, akik anyatejen, meg biozöldségen nőttek fel.

2009. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jól van na! Én nem azért irtam,hogy kiakadj.

Én.....nem mertem adni a boltbol.

Arol sem tehetek,hogy van kertem,de ott sincs minden,ezért kapott baba kaját.

4 hetes kortol tápszeres,és most 14 hónaposan is.

Bió dolgokkal még nem találkoztam,csak babakajában.

Nem vitázni szeretnék,én inkább a kérdésre adott választ szeretném látni.

Köszönöm.

2009. jún. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!