Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit javasoltok? Milyen kenőcsö...

Mit javasoltok? Milyen kenőcsöt használjak 5 hós kislányom popsijára?

Figyelt kérdés
eddig a gyógyszertárit használtuk,de macerás mindig feliratni.melyik jó még és mennyibe kerül?
2009. jún. 3. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy paramami, de mi 4 hónapon át küszködtünk a babám popsijával, mire megtaláltuk a neki legjobban megfelelő összetételűt, ezért mi kizárólag azt a bizonyos gyógyszerárit használjuk! Addig állandóan gombás, kiütéses, hámvesztett, stb volt. Nálunk 1 éves korig havonta kell járni tanácsadásra, ott felírnak bármit a babának, és kérhetsz nagyobb adagot is! De sokan használnak recept nélkül kapható: Sudokrémet, Bepanthent, Neogranormont, jók a DM-es Babylove popsikrémek is. Árakat sajnos nem tudok neked mondani, de remélem így is segítettem!
2009. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

14és fél hós a kisfiam. Mi a mai napig gyógyszertárit használunk. Én egyszerre több tégellyle íratok fel, így nem kell folyton receptért rohangálni.

Szeretjük még az Alsolt is, bár picit drága.

Ha nagyon csúnyán kipirosodik a popsija, akkor a Tescos popsikrémet használjuk, egy tégely 500ft körül van és jó. Olyasmi mint a Sudocrem, de nekünk a S. nem jött be, csak csúnyább lett a bőre tőle.

Bepanthentől még hólyagos is lett, nem csak vörösebb.

Neogranormon alkalmanként jó, de nem mindig.


Szóval mi még a gyógyszertárit használjuk, koleszterines változatot.

2009. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A sudocremet próbáljátok ki:)
2009. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a sudocrem nagyon bevált ,szerintem nagyon jó. A 60 g-os 900ft-ba kerül. A kislányom nyakát is ezzel kezelem mert kipirosodott és nagyon szépen gyógyul. Ezenkivül jó még ekcémás aknés bőrre . Enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre. Persze az előttem szolók felsorolt termékei kőzül nyugodtan válosass és rájősz nektek melyik a legmegfelelőbb.
2009. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
semmi bajom a gyógyszertárival és lehet hogy akkor maradok is annál.lehet majd ha nagyobb lesz kipróbálunk mást is.köszönöm a válaszaitokat!
2009. jún. 3. 12:15
 6/12 anonim ***** válasza:

A fiamnak kizárólag a nivea popsikrém vált be, pedig kipróbáltunk 6-7 félét.

Kinek ez, kinek az jó.

2009. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kislányom születése óta Sudocremet használunk. A korházban nagyon rosz volt amit adtak, ezért az egyik babacsomagban levőt megpróbáltam. Azóta csak azt használjuk. Pár nap alatt helyrehoz bármit a fenekén. Volt a szájpenész miatt pirosság és pötty ami elmúlott 2 nap alatt. Sok másra is nagyon jó, mint azt már előttem leírták. Amíg mi 3hónapja használjuk, addíg más már a 2.doboz Xnevű krémet keni és árban sokkal rosszabbul jön ki. Ha nektek bevált amit használtok akkor nem érdemes változtatni,esetleg egy minitégelyt megpróbálhatsz,az nem kerül semmibe. Én csak ajánlani tudom.
2009. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el a neogranormont a gyógyszertári feliratott helyett,és bevállt.
2009. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem fogod elhinni, de leges legjobb a dmes babylove. cinkoxidos, a fiam popsiját 1 éjjel alatt helyrehozta. azóta csak ezt használom, pedig előtte sudocrem, gyógyszertáti, minden volt itthon. kb 800 ft a nagy tégelyes.
2009. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hosszú és keserves kínlódás után, nekünk a Burow használt. orvos írja fel és olcsó!
2009. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!