Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket érdemes...

Pinky1981 kérdése:

Milyen etetőszéket érdemes venni ami 25 kg-ig használható?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Hát, szerintem a lábon állóak biztos kibírják, de azt tudod, hogy a 25 kilós gyerek az egy 7-8 éves korú? Addig kell az etetőszék?
2009. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
A szomszéd négy éves kisfiú kb 25kg. Szerintem fát vegyél, amit kisszéknek és asztalnak ketté lehet venni, stabilnak tűnik.
2009. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az öt éves unokaöcsém 30 kg. És nem duci, magas is, meg úgy szépen egyben van...

Szóval nem éppen 7-9 éves korukban érik el a gyerekek a 25 kg-ot, legalábbis egészen biztosan nem mindegyik.

Ő egy éve nem használja az etetőszéket, akkor lett kb 25 kg.


Épp ebből kiindulva és abból, hogy a fiam is nagyobb, mint a kortársak én is jó ideig nézegettem az etetőszékeket, mire sikerült találni egy igazán szimpatikusat. Furcsálltam, hogy a legtöbb 13-15 kg-ig bír, persze lehet, hogy lehet még utána is bátran használni, de én nem merném.

Végül ezt vettük: [link]

22 kg-ig bír, dönthető támlájú, szóval elég korán elkezdhettük használni. Állítható 7 pozícióba a magassága, az összes asztalunkhoz használható, mindegy, hogy a konyhai pultnál, a konyhaasznalnál, vagy éppen a teraszon ebédelünk. Jah, és a hozzá tartozó asztalrészen van egy külön rárögzített tárca, amit egy mozdulattal le lehet pattintani, evés után nem kell az egészet mosogatni, csak ezt.

Külföldön élünk, itt vettük, de biztosan van ott is. Csak ajánlani tudom.

2009. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: rákerestem, Magyarországon is kapható pont ilyen és szinte ugyanilyen más stílusban.

[link]

[link]

2009. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!