Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj, hogy 10,5 hónapos...

Miért baj, hogy 10,5 hónapos babám csak vizet iszik és nem eszik még csokit?

Figyelt kérdés
Már tele van a hócipőm, hogy az emberek többsége csodálkozva néz, ha meglátja, hogy csak tiszta vizet adok a babámnak. Megissza, minek adnék neki cukros és koffenines löttyöket?! Vagy lemarad emiatt valamiről? Ja, és a túrórudiról (hosszas vívódás után adok néha neki) is leszedem a csokit. Miért baj?
2009. jún. 2. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy ez a jó, ez a normális, egyenlőre nem adsz neki felesleges cukrot. Ha nem tudnád, hogy jól csinálod, nem lenne tele a hócipő:)
2009. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A víz a legegészségesebb, annál nem is adhatsz neki jobb szomjoltót! A mindenféle cukros, édes ivólevek teák csak itatják magukat, akkor is isszák, amikor nem is szomjasak és még a szomjat nem is oltják rendesen. A csoki szerintem még nem egy ekkora babának való.. Egyáltalán nem fog semmiről lemaradni, ha még nem kap most...
2009. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is vizet adok a 11 hónapos fiamnak és eddig még senki nem hurrogott le. Sőt mindenki mondja, hogy bárcsak az enyém is meginná a vizet.....
2009. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te csinálod jól!!!

Én sem adok ilyeneket a babának, anyám és anyósom nagy bánatára!!!

Csak így tovább.

Majd 2 éves kora után ehet efféle dolgokat!


Ja! Egy érdekesség! A csokoládé tartalmaz egy olyan anyagot, ami kutyákra nézve méreg. Hiperaktivitást okoz, nagyobb mennyiség elfogyasztása után halálos (a kutyára!).

Na és mi van, ha a gyerekekre is hasonlóan hat(hiperaktív)???


Minél kevesebb ilyen dolgot kapjanak a babák!

2009. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te csinálod jól!!!

Én sem adok ilyeneket a babának, anyám és anyósom nagy bánatára!!!

Csak így tovább.

Majd 2 éves kora után ehet efféle dolgokat!


Ja! Egy érdekesség! A csokoládé tartalmaz egy olyan anyagot, ami kutyákra nézve méreg. Hiperaktivitást okoz, nagyobb mennyiség elfogyasztása után halálos (a kutyára!).

Na és mi van, ha a gyerekekre is hasonlóan hat(hiperak???


Minél kevesebb ilyen dolgot kapjanak a babák!

2009. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj!

Én sem adok csokit a fiamnak (szintén 10,5 hós) és az édeskömény teát is cukor nélkül issza.

2009. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
bizony, ketesztfiam rettentő élénk , már rossznak is mondható volt ugy 3-4 évesen, mindenkit rugdosott, rohangálva evett, orditozott, szóval fúúú! Doki mondta, hogy kedves nagymama és anyuka, ne tömjék csokival, cukorral, egyebekkel a gyereket, mert a viselkedéséhez ez az etetési stílus nagyban hozzájárul. Azóta sokkal jobb:) szóval tényleg mindent mértékkel!
2009. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! Te csinálod jól!

sok gyereket láttam már, aki nem volt hajlandó tízóraira gyümölcsöt, szendvicset enni, csak túrókrémet, "pöti danont" stb.

egyébként én még 2 évesen se tudtam, mire való a csoki, szétolvadt a kezemben a mikulás :)

az első fogtömésem gimiben volt, ma is csak 2 van.

2009. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hű, de gyorsan válaszoltatok! Nagyon köszi! Én is így gondoltam, csak kellett egy kis megerősítés! Minden jót Nektek!
2009. jún. 2. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!