Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok ti mikortól szoktatok...

Lányok ti mikortól szoktatok adni a babáitoknak a korukhoz illő bébitélt? Őszintén

Figyelt kérdés
Lányom 10 nap múlva lesz 5 hós. Adhatok már neki 5 hónaposnak megfelelő bébiételt? Már 3,5 hósan is megkótoltattam vele az almát. Nem volt belőle gond. Ti hogy szoktátok? Szabad ennyivel előbb adnom neki?
2009. jún. 2. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan add neki :-) semmi baja nem lesz tőle. Igazából ezek nem törvények, körülbelüli időszakok, amiket írnak. az én fiam 4 és fél hós volt, mikor már evett husit, pedig elvileg az 5 hós kortól adható.
2009. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

volt, amikor előbb, pl. joghurtot, ami 6 hónaposnak való, 5 hónaposan, mert akkor éppen nem evett semmit

szerintem adhatsz

2009. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én öthósan a 4 hósakat adtam még, majd 5,5 hósan a következőket, amiben volt husi, de ezeket egy héten kétszer. Hathósan már majdne

minden nap evett husosat. Most héthós mult, de lassan kezdem a 8 hós főziket. KivÁncsi vagyok , Mit lép a darabosra. A te picid mindjárt 5 hós, semmi baja nem lesz Azoktól a főziktől. Ha mégis fáj a hasa, rosszkedvű, fura a kakija, akkor még ugyis várnod kell.

2009. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Szép napot:)

2009. jún. 2. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még ilyen kicsi volt betartottam, hogy 4 hónaposan 4 hósnak valót, 5 hónaposan 5 hósnak valót. De a 8 hónaposnak valót már 7,5 hónaposan ette, és a 11 hónaposnak valót már 10 hónapoan.
2009. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint nem szabad minden nap olyan főzeléket enni (még ha különböző zöldség ill. gyümölcstartalmú)amiben hús van? De nagyon kevés százalék a hús benne. Akkor is?
2009. jún. 2. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, azért öthósan ne adj mindennap husit, a túl sok fehérje sem kell. Szerintem heti 2-3 szor elég, aztán később akár heti 6- szor is eheti.
2009. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!