Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok valami könyvet,...

Ajánlanátok valami könyvet, amiből elmagyarázhatom a 2 éves gyerekemnek, hogy kistestvére fog születni?

Figyelt kérdés
Még csak 9 hetes vagyok, szóval ráérek még vele. De egyre jobban érdekel a téma. Néztem a Tesó-ügy című könyvet, de az nagyobb gyerekeknek szól. Ismertek olyat, ami 2- 2,5 éveseknek való és elmagyarázza nagyjából a terhességet ( a szülést kihagyhatjuk) és a kistesó érkezését?
2009. jún. 1. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
mi lenne ha te rajzolgatnál neki ilyeneket? Könyvet nagyon nehéz lesz találni.
2009. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Van az a könyv, amiben rajzolva van a magyarázat, hú, most nem jut eszembe a címe. És a könyvespolcon sem találom ám:)

Biztos vkinek beugrik, a mama pocakjában le van rajzolva a kicsi, és a kislánynak van címezve a könyv.

Hát ha agyonütnek, se jut eszembe:))

2009. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

sehány éves kisleány?

sztem jó

a szerzőt most nem tudom írni mert a manónál van ő meg csucsul...

ha kell akkor holnap szívesen pótolom

2009. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anna Peti és Gergő,azthiszem ebben elmagyarázzák.Alexandrában kapható,olvass ott bele,vagy kérdezd meg az eladókat:)
2009. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Marie- Claude Monchaux: A sehány éves kislány

Én annak idején még GYED előtt ebből magyaráztam el az akkor 8-9 évesekből álló osztályomnak ezt a dolgot. Nagyon aranyos kis könyv.

2009. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 21 hós a kisfiam, és kb. 5-6 hetes terhes vagyok, engem is érdekel a téma, én szoktam neki mondogatni, h itt van a pocAKOMBAN A KISTRESTVÉRE, MEGSIMOGATJA ÉS PUSZIT AD A HASAMRA, OLYAN ÉDES.
2009. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Talán ekkora kisgyereknél mint a tiéd is meg lehet próbálni ezt a könyvet, nézz utána és el tudod dönteni, hogy megérti-e belőle. Szerintem igen.
2009. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Majd szétnézek a könyvesboltokban. Én még hiába mondom, hogy itt a kistesó a pocakomban, nem is figyel rám. Mutattam neki egy rizsszemet és mondtam, hogy most ekkora a kistesód. Erre ő: Hamm, bekapom. És tényleg bekapta. Szóval, itt tartunk, de van még 7 hónap...
2009. jún. 3. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!