Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz ha zavarja a többi...

Mi lesz ha zavarja a többi nyaralót a gyerek sírása?

Figyelt kérdés
Elmennénk panzióba nyaralni, de babócám néha éjszaka még hisztizik néha még 1 órát is.És bizti áthallani a falakon.Ha felkapom akkor meg otthon várja minden éjszaka hogy felvegyem.Mikor pont most szoktatjuk le erről.Mit tegyek?9 hós baba
2009. jún. 1. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Hát nem vagy könnyű helyzetbe,mert kell,hogy megértőek legyenek az emberek,ugyanakkor legyünk őszinték, mi se örülnénk ha a pihenésünk alatt végig nemtudnánk kipihenni magunkat mert sír egy baba.Szóval ezt is meg lehet érteni.szerintem amikor szoba után érdeklődsz,kérdezz rá,hogy nincs e olyan szoba ami esetleg távolabb van a többi szobátol,esetleg folyósó végén van,vagy ha nincs telitetség,akkor megtennék e hogy a mellettük lévő szobát nem adják ki,vagy esetleg hivd fel erre a problémára a panziós figyelmét,hogy a többi szobát ennek tudatába adja ki,és aki igy is kiveszi az utólag már nem reklomáljos.Szerintem ezek simán megoldhatók.jó nyaralást nektek.
2009. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,de közben még egy probléma felmerült: nem alszik velünk egy szobába, most pedig együtt leszünk, mire hazaérünk, pedig csakk 3nap lesz teljesen felfordul a napirendünk!
2009. jún. 1. 11:42
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok,ez nálamis felmerült,igy én ugygondoltam kieszünk egy apartmant,ott lehet van külön szoba,de ha nincs is van nappali,én a szobába lefektetem a gyereket és kint megvárjuk amig elelszik csak azután megyünk mi is aludni.Én legalábbis igy gondoltam.sok utánajárás kell,sokat érdeklődni,mi hohy néz ki,esetleg a neten ha vannak a szobákról képek az mégjobb.
2009. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!